Ośrodek Poza centrumPrzy Polskim Stowarzyszeniu Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu
Aktualności
Bezpłatne konsultacje terapeutyczne
Idzie wiosna, przyszedł również czas na wiosenne porządki. A jeśli sprzątamy, to może warto ułożyć sobie pewne sprawy również w głowie.

Jakimi problemami możemy zająć się na terapii?

Trudno Ci stworzyć trwały związek? W relacjach powtarzają Ci się te same schematy i nie wiesz jak poza nie wyjść. A może kłócisz się z partnerem i nie wiesz dlaczego? Zadajesz sobie pytanie, czy coś jest ze mną nie tak? Czy jestem wystarczająco dobra/dobry?

Nie radzisz sobie z zalewającymi Cię emocjami. Czujesz smutek i przygnębienie, ale trudno Ci powiedzieć dlaczego. Czujesz się samotna /samotny? Dokuczają Ci problemy ze snem? Czujesz, że czegoś Ci w życiu brakuje, ale trudno Ci określić co to właściwie jest. Nie czujesz, że twoje życie ma sens.

Masz problem, żeby poradzić sobie z trudną sytuacją życiową, taką jak odejście bliskiej osoby, koniec relacji, czy ciężka choroba.

Masz problemy w pracy, nie możesz się dogadać z szefem.

Dlaczego warto przyjść na terapię?

Dla wielu osób trudne jest by przyjść na terapię, bo to wiąże się z obawą, że coś jest ze mną bardzo nie tak. Przyjrzyjmy się temu. Jeśli ktoś złamie rękę to bez wahania idzie do specjalisty. Podobnie jest z naszą psychiką, jeśli coś nam dokucza, lub sprawia trudność, warto szukać profesjonalnego wsparcia. W życiu codziennym uczymy się akceptować nasze wewnętrzne konflikty i trudności. Radzić sobie z tą sytuacją. Jednak z drugiej strony może warto przyjrzeć się naszym problemom, konfliktom wraz z psychoterapeutą. To może wiele zmienić. Sprawić, że wiele z nich uda się rozwiązać.

Masz ochotę sprawdzić, czy terapia jest dla Ciebie?

Zapraszam na bezpłatne spotkanie, które 30 min.

Zapisać się można pod numerem telefonu: 880 050 094 lub pisząc na adres annamdborys@yahoo.com

Termin konsultacji: marzec

Osoba prowadząca: Anna Borys

O mnie: Jestem psychoterapeutką i członkiem zespołu Ośrodka Psychoterapeutyczno-Szkoleniowego Poza Centrum. Ukończyłam I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu, Politykę relacji - studium rozwiązywania konfliktów i pracy ze światem, kurs Relacji terapeutycznej oraz Kurs pracy z oporem. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu. Prowadzę terapię zarówno indywidualną, jak i dla par. Pracuję z grupami w formie warsztatów rozwojowych m.in. Sztuka kochania, Recepta na miłość, Ciało: jak je pokochać, Jak szukać fajnego faceta?, Mój kochany smutek, W ogniu konfliktu, Anatomia zdrady. Prowadzę również grupę dla kobiet: Po co kobiecie potrzebny mężczyzna? Moja praktyka odbywa się pod superwizją dyplomowanego terapeuty psychologii procesu. Pracuję z problemami w relacjach. Wszyscy jesteśmy w relacjach, w tych chcianych, niechcianych, upragnionych, przypadkowych, jak również konfliktowych. Relacje, szczególnie powtarzające się w nich schematy, dużo mówią o nas samych. Bycie z drugą osobą uczy nas stawiać granice i komunikować nasze potrzeby. Jestem również członkiem inicjatywy społecznej Forum Otwarte. Facylitacja Konfliktu. Lubię medytację w ruchu, tańczę od 10 lat. Kocham nurkować i z przyjemnością gram w gry planszowe z przyjaciółmi.

 

Al. Ujazdowskie 16 m 58,
00-557 Warszawa
+48 512 087 090 biuro@pozacentrum.pl Ośrodek w Łodzi: przejdź do strony
2019-10-29 (Aktualność)
2019-07-12 (Aktualność)
2019-06-28 (Aktualność)
2019-06-14 (Aktualność)