Ośrodek Poza centrumPrzy Polskim Stowarzyszeniu Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu
Aktualności
Grupa terapeutyczna: Być kobietą swojego życia
Bądź kobietą swojego życia, czyli podróż bohaterki

Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku…

Zamknięta grupa terapeutyczno-rozwojowa dla kobiet (24 spotkania)

Życie to fascynująca podróż. Podążamy naszą ścieżką z bagażem pełnym doświadczeń: beztroskich i radosnych chwil, zranień, trudnych pożegnań, straconych szans, rozczarowań, zachwytów, głębokich spotkań.

To co niesiemy może nam ciążyć bądź nas wspierać. W czasie naszych spotkań zdecydujemy co nam nie służy i jesteśmy gotowe już zostawić. Będziemy również szukać zablokowanego potencjału i naszej wewnętrznej mocy, którą gdzieś po drodze zgubiłyśmy.
Każda podróż to też spotkania z wewnętrznymi potworami, mierzenie się z przeciwnościami losu oraz pokonywanie własnych słabości.

To wszystko nas hartuje, sprawia, że stajemy się prawdziwymi bohaterkami, niezależnymi, odważnymi, pełnymi mocy kobietami własnego życia.

Na ostatnim etapie naszej wspólnej przygody nauczymy się jak na co dzień żyć w pełni swojego potencjału i podążać ścieżką swojego serca.

Dla kogo?
Jeżeli czujesz, że czegoś Ci brakuje. Nie masz pewności siebie? Często się krytykujesz? Czujesz, że coś jest z Tobą nie w porządku? Masz trudności w relacjach? Nie jesteś pewna czego chcesz? Trudno Ci stawiać na swoim? Bardziej dbasz o innych, niż o siebie? Boisz się trudnych sytuacji?
To dla Ciebie prowadzimy grupę warsztatową, w czasie której będziemy tworzyć bezpieczną przestrzeń do doświadczania i spotkania ze swoją mocą i siła oraz słabością i delikatnością. Tak byś mogła cieszyć się swoją kobiecością i żyć pełnią życia. Żebyś mogła korzystać ze swojego potencjału.

Grupa startuje 7 listopada 2018 roku. Spotykamy się co środę w godzinach 18.00-21.00, przez 24 tygodnie (z przerwą świąteczną). Przewidywany koniec cyklu 29 maja 2019 roku.

Cena: 1450 zł

Do grupy kwalifikuje bezpłatna indywidualna konsultacja.
Zapisy: annamdborys@yahoo.com, 880-050-094, kjazdzewska@op.pl, 660-762-307

O prowadzących:

Kasia Jażdżewska

Jestem psychoterapeutką pracującą w nurcie psychologii zorientowanej na proces. Ukończyłam Studium Psychoterapii Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu w 2015 roku i obecnie, w ramach Szkolenia Dyplomowego, posiadam uprawnienia do prowadzenia terapii indywidualnej, terapii par oraz pracy z grupami pod superwizją. Ukończyłam roczne Studium Polityki Relacji, roczny Kurs Coachingu metodą psychologii procesu. Moje szkolenie objęło około 1000 godzin warsztatowych prowadzonych przez polskich i zagranicznych nauczycieli.
Z wykształcenia jestem kulturoznawcą i arteterapeutką (studium ukończone w Polskim Instytucie Ericksonowskim). Ukończyłam także Podyplomowe Studium Zarządzania Personelem i Podyplomowe Studium Warsztatu Treningu Grupowego. Z Psychologią Zorientowana na Proces zetknęłam się w 2003 roku i od tego czasu jestem zafascynowana ta metodą, najpierw wykorzystując ją w swoim własnym rozwoju, a potem ucząc się jej, aby móc pomagać innym.

Anna Borys

Jestem psychoterapeutką i członkiem zespołu Ośrodka Psychoterapeutyczno-Szkoleniowego Poza Centrum. Ukończyłam I etap Programu Licencyjnego Instytutu Psychologii Procesu, Politykę relacji - studium rozwiązywania konfliktów i pracy ze światem, kurs Relacji terapeutycznej oraz Kurs pracy z oporem. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu. Prowadzę terapię zarówno indywidualną, jak i dla par. Pracuję z grupami w formie warsztatów rozwojowych m.in. Sztuka kochania, Recepta na miłość, Ciało: jak je pokochać, Jak szukać fajnego faceta?, Mój kochany smutek, W ogniu konfliktu, Anatomia zdrady. Prowadzę również grupę dla kobiet Po co kobiecie potrzebny mężczyzna? Moja praktyka odbywa się pod superwizją dyplomowanego terapeuty psychologii procesu.
Pracuję z problemami w relacjach. Wszyscy jesteśmy w relacjach, w tych chcianych, niechcianych, upragnionych, przypadkowych, jak również konfliktowych. Relacje, szczególnie powtarzające się w nich schematy, dużo mówią o nas samych. Bycie z drugą osobą uczy nas stawiać granice i komunikować nasze potrzeby.
Jestem również członkiem inicjatywy społecznej Forum Otwarte. Facylitacja Konfliktu.
Lubię medytację w ruchu, tańczę od 10 lat. Kocham nurkować i z przyjemnością gram w gry planszowe z przyjaciółmi.
Al. Ujazdowskie 16 m 58,
00-557 Warszawa
+48 512 087 090 biuro@pozacentrum.pl Ośrodek w Łodzi: przejdź do strony
2019-10-29 (Aktualność)
2019-07-12 (Aktualność)
2019-06-28 (Aktualność)
2019-06-14 (Aktualność)